Opalanie natryskowe w Katowicach

Złocista opalenizna nie musi być kojarzona tylko z pięknym słonecznym latem. W okresie mroźnej zimy nasza skóra również może być pokryta kuszącą opalenizną, a to wszystko za sprawą nowych zabiegów kosmetycznych. Salony kosmetyczne prześcigają się w ofertach, które sprawią, że nasza skóra będzie miała piękny wymarzony kolor.

Jednym z takich zabiegów, który obecnie zbiera największa grono fanek w Katowicach jest opalanie natryskowe. Jest to zabieg polegający na nawilżeniu skóry specjalnym płynem opalającym, który aplikowany jest dzięki pomocy pompki pod ciśnieniem. Pozwala to na równomierne i symetryczne nałożenie preparatu, co zapobiegnie powstawaniu nieestetycznych zacieków i plam. Skóra całego ciała powinna być odpowiednio przygotowana do tego zabiegu. Przed aplikacją preparatu opalizującego należy wykonać peeling mechaniczny całego ciała. Drobinki zawarte w tym kosmetyku pozwolą na pozbycie się martwego naskórka, który może wchłaniać więcej produktu, przez co mogą tworzyć się brzydkie i widoczne plamy. Zalecane jest aby peeling ten miał działanie nawilżająco-wygładzające. Po dokładnym wykonaniu peelingu należy nałożyć na powierzchnię skóry balsam nawilżający, który przygotuje skórę do przyjęcia dawki preparatu opalającego i sprawi, że opalenizna będzie wyglądała bardzo naturalnie. Dodatkowo przedłuża jej trwałość. Następnie klientka powinna założyć bikini, takim w stroju przechodzi za specjalny parawan. Na skórę rozprowadza się wspomniany preparat za pomocą pompki wytwarzającej niewielką mgiełkę. Osiada ona delikatnie na skórze, dzięki czemu uzyskujemy efekt naturalnej opalenizny, bez smug. Po wykonanym zabiegu należy odczekać około dwudziestu minut przed nałożeniem ubrań.

Minusem tej formy opalania jest zalecenie rezygnacji z korzystania w saunach oraz pływania w basenach, które są napełnione wodą chlorowaną. Może to sprawić, że skóra będzie sucha, a opalenizna szybko ulegnie zniszczeniu. Zabieg ten jest coraz bardziej popularny zarówno wśród młodych dziewczyn jak i starszych kobiet. Ceny zabiegu w Katowicach są bardzo zachęcające. Wynika, to z faktu, że jest powszechnie dostępny i salony chcąc przyciągnąć klienta wymyślają coraz to nowsze promocje. Jeśli nie korzystałaś jeszcze z opalania natryskowego warto spróbować. Na tej stronie swiaturody.com/katowice,kosmetyczka,9.html, znajdziesz adresy gabinetów a także będziesz mogła porównać ceny. Piękna opalenizna cieszy nie tylko latem i to się raczej nie zmieni. Dlatego branża kosmetyczna wychodząc na przeciw klientkom wprowadziła opalanie natryskowe, które jest zdrowszą i bezpieczniejszą alternatywą do opalenizny z solarium.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>